O przedszkolu

Nasze przedszkole:

  • Spełni oczekiwania Twoje i Twojego dziecka.
  • Uczy, bawi, wychowuje.
  • Jest drugim domem pełnym ciepła i przyjaznych pań.

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00.

Zapewniamy: 9 godzinną opiekę, brak opłat za przedszkole,  bezpieczeństwo, dobrze wyposażone sale, nowoczesne toalety dla dzieci przedszkolnych z nową armaturą sanitarną, szatnia dla przedszkolaków, zajęcia dodatkowe z j.angielskiego, gimnastyka korekcyjna, rytmika, pomoc logopedy, nauka tańca, spacery i wycieczki w celach poznawczych, spotkania integracyjne. Jest to przedszkole dwuoddziałowe. Jeden oddział dla dzieci 3-4 letnich i drugi dla dzieci 5-6 letnich. W obu oddziałach przygotowano po 25 miejsc, razem możemy przyjąć 50 przedszkolaków.

Zachęcamy rodziców do skorzystania z bogatej oferty zmodernizowanego przedszkola w Spiach i zapisania swoich dzieci.


Więcej zdjęć naszego przedszkola znajduje się w galerii.