Projekt sportowo-edukacyjny DRUŻYNA ENERGII!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła zgłosiła udział w 4. edycji ogólnopolskiego projektu sportowo-edukacyjnego Drużyna Energii. Zgłoszenie polegało na przesłaniu nagrania/prezentacji pokazującej sportowy charakter szkoły – u nas nie było z tym problemu

🏃🏻
💪

Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 100 najbardziej kreatywnych. Zakwalifikowane szkoły otrzymają stroje sportowe dla uczniów oraz dresy dla nauczycieli WF-u, a także możliwość trenowania z ambasadorami Drużyny Energii.Etap sportowy rozpocznie się 11 maja 2021 roku.Do tej pory w ramach projektu ćwiczyło już 300 szkół z całej Polski, a chcemy, żeby było ich więcej! Główne cele akcji to aktywizacja uczniów i zachęcanie do ruchu młodzieży z klas 5-8, a także młodszych. Mamy nadzieję, że naszej szkole uda się zakwalifikować do kolejnego – etapu sportowego, trzymajcie kciuki!

✊

PONADTO!

👇

W ramach szybkiego zgłoszenia naszej szkoły otrzymaliśmy w nagrodę sportowe ZESTAWY KIBICA – widoczne na zdjęciach: dwie koszulki, papierowe trąbki kibica, worki sportowe (barwy patriotyczne), biało-czerwone farbki do twarzy. Owe nagrody (i nie tylko) zostaną wręczone uczniom, którzy uzyskają najlepsze wyniki w ramach naszego aktualnego WYZWANIA BIEGOWEGO, które realizują klasy 4-8. Celem akcji jest zdobycie łącznie 230 km biegu z okazji 230. rocznicy ustanowienia Konstytucji 3. maja, a dzięki temu promocja aktywności fizycznej wśród uczniów, poprawa ich kondycji fizycznej i motywacja w ramach wspólnej rywalizacji sportowej!

🏃🏻
🏃🏼‍♀️
🇵🇱